کولیوند: توزیع بیش از ۴۰۰ آمبولانس جدید در پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای
کولیوند: توزیع بیش از ۴۰۰ آمبولانس جدید در پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای

رئیس اورژانس کشور از توزیع بیش از ۴۰۰ آمبولانس جدید در پایگاه‌های جاده‌ای کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پیرحسین کولیوند صبح امروز در رزمایش ترافیکی زمستان ۹۷ در پیست آبعلی با اشاره به برنامه‌ریزی وزارت بهداشت و سازمان اورژانس برای عملکرد بهتر در زمستان ۹۷، اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ دستگاه آمبولانس جدید […]

رئیس اورژانس کشور از توزیع بیش از ۴۰۰ آمبولانس جدید در پایگاه‌های جاده‌ای کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پیرحسین کولیوند صبح امروز در رزمایش ترافیکی زمستان ۹۷ در پیست آبعلی با اشاره به برنامه‌ریزی وزارت بهداشت و سازمان اورژانس برای عملکرد بهتر در زمستان ۹۷، اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ دستگاه آمبولانس جدید بین پایگاه‌ها توزیع شده و سعی کردیم از بهترین نوع خودرو استفاده کنیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: امروز در سازمان اورژانس، در برخی منابع بیش از ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش ظرفیت داده و آموزش کارکنان را در رأس کار قرار دادیم.

وی تصریح کرد: ۵۵۰۰ دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی آماده هستند، با توجه به عدم استخدام نیرو، از ظرفیت کارکنان در زمان استراحت آنها استفاده کرده تا بتوانیم خدمت‌رسانی کنیم‌.

کولیوند با اشاره به آمادگی بالگردهای اورژانس برای امدادرسانی متذکر شد: بالغ بر ۲۳ مجروح توسط اورژانس هوایی جابه‌جا شده که حدود ۶۵ درصد آنها مستقیم به اتاق عمل منتقل شدند.