گرفتاری میان نابلدان یا توهم توطئه؟/ رفتار مجیدی نشانه چیست؟
گرفتاری میان نابلدان یا توهم توطئه؟/ رفتار مجیدی نشانه چیست؟
سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی دوباره دست به نقد مدیریت باشگاه استقلال زده است که آبی‌پوشان بازی‌های مهمی پیش‌ روی دارند و این مساله باعث واکنش مدیرعامل باشگاه استقلال شده است.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال دیروز (شنبه) با انتشار مطلبی در کانال شخصی خود در فضای مجازی، بار دیگر به مدیریت باشگاه استقلال حمله کرده و مدعی شده که قول و وعده‌های مدیران باشگاه استقلال همچنان عملی نشده است.”گرفتاری میان نابلدان یا توهم توطئه”

تقریبا دو هفته از آخرین اظهارات مجیدی در خصوص مسائل مدیریتی باشگاه استقلال گذشته و حالا سرمربی آبی‌پوشان پایتخت پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر باز هم از دست مدیران استقلال شاکی شد و انتقادات تندی به زبان آورد.

او در خصوص مشکلات تیمی و همچنان درباره مشکلات قرارداد گابریل پین دستیار ایتالیایی‌اش صحبت کرد اما شاید این جمله‌ سرمربی آبی‌پوشان خلاصه تمام صحبت‌هایش باشد: “سر تا پای این باشگاه را نابلدی و ناتوانی فرا گرفته اما هیچ مسئولی به فکر نیست. خجالت هم نمی‌کشند.”

با این حال مجیدی از نقشه مدیران مسئول صحبت کرد و معتقد است با این روال قرار نیست تیم استقلال نتیجه بگیرد. او اظهار کرد: “نقشه آقایان این است که آنقدر معطل ‌کنند تا بازی‌ها شروع شود و نتیجه این شرایط اسفناک در نتایج بازیها مشخص شود و آن موقع با کمک باندهای مخرب می‌خواهند آدرس انحرافی بدهند و من و شاگردانم را قربانی این همه بی‌کفایتی بکنند.”

این اتفاق در ادامه در ادامه باعث واکنش احمد مددی شده است و او از رفتار فرهاد مجیدی و صحبت‌های او گله‌مند است. او اظهار کرد: “هیچکس حق ندارد دیگری را ناعادلانه قضاوت کند. رفتارهای آقای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است و باید این رویه اصلاح شود. مجیدی همه را مورد عتاب و توهین قرار می‌دهد، در حالی که ایشان در جایگاهی که قرار دارد، باید مراقب رفتارهایش باشد. آقای مجیدی توهم توطئه را کنار بگذارد و فکر تیم باشد. با توهین و سفسطه به هیچ تیمی امتیاز نمی دهند و ایشان برای توجیه نتایج تیم راه دیگری غیر از توهین و تهمت را برگزیند.”

فرهاد مجیدی در حالی انتقادات خود را علیه مدیریت به زبان آورده که سال گذشته نیز به خاطر نقشه مدیران استقلال برای «مذاکره با با استراماچونی» از سمت خود استعفا داد. او درباره این مساله اظهار کرده بود:‌ “آنها با وجود قرارداد یک سال و نیمه من، با اقدامی عوامفریبانه که هدفی جز تخریب جایگاه سرمربی تیم نداشت در آستانه داربی، خبری که حتی رسانه‌های کشور آقای استراماچونی هم مراعات زمان انتشارش را کردند، به صورت غیررسمی به رسانه‌ها دادند و حالا من حاضر نیستم به خاطر یک برد جذاب و صعود به فینال جام حذفی این کارشکنی تاریخی را نادیده بگیرم. جالب است که از لحظه انتشار خبر مذاکره ایتالیا تا شروع داربی مصاحبه‌ و تکذیبی از مدیرعامل در کار نبود اما از امروز صبح سراسیمه به دنبال تکذیب خبری هستند که با جزئیات مستند به بیرون درز کرده و رسوایی تازه‌ای رقم زده است.””گرفتاری میان نابلدان یا توهم توطئه”

صحبت‌های حاشیه‌ساز مجیدی در سال گذشته هم در ادامه باعث واکنش‌های احمد سعادتمند شد و اختلافات این دو نفر و افشاگری‌هایشان در نهایت موجب شد استقلال وارد مسائلی شود که در نهایت به ضرر این تیم تمام شود.

در طی دو هفته اخیر مجیدی در ۲ مقطع زمانی مختلف به مدیریت باشگاه استقلال حمله کرده است و این روند، ذهن را به سال گذشته می‌برد؛ زمانی که استقلال در آستانه قهرمانی جام حذفی بود اما به خاطر حواشی مدیریتی و اختلافات فرهاد مجیدی و احمد سعادتمند، دست استقلال از جام کوتاه ماند و بعد از برکناری مجیدی، آبی‌پوشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هم ناکام ماندند. البته این بار خبری از استعفای مجیدی نیست و باید دید این شرایط باز هم استقلال را به ناکامی می‌برد یا قرار است اتفاقات دیگری برای آبی‌پوشان رقم بخورد.”گرفتاری میان نابلدان یا توهم توطئه”

  • منبع خبر : ایسنا