گلکسی نت ۹ رونمایی شد/مجهز به سیستمی برای جلوگیری از داغ شدن گوشی
گلکسی نت ۹ رونمایی شد/مجهز به سیستمی برای جلوگیری از داغ شدن گوشی

سامسونگ از گلکسی نت ۹ با باتری ۴ هزار میلی آمپری و سیستمی نوین برای اجتناب از داغ شدن دستگاه رونمایی کرده است.  سامسونگ از گلکسی نوت٩ رونمایی کرد. این موبایل شامل یک قلم S Pen مجهز به بلوتوث است. همچنین این موبایل مجهز به یک نمایشگر در ابعاد فبلت است. این نمایشگر ۶.۴ اینچی و […]

سامسونگ از گلکسی نت ۹ با باتری ۴ هزار میلی آمپری و سیستمی نوین برای اجتناب از داغ شدن دستگاه رونمایی کرده است.

 سامسونگ از گلکسی نوت٩ رونمایی کرد. این موبایل شامل یک قلم S Pen مجهز به بلوتوث است. همچنین این موبایل مجهز به یک نمایشگر در ابعاد فبلت است.

این نمایشگر ۶.۴ اینچی و سوپر آمولد Infinity است.  شرکت سازنده ادعا می کند دستگاه مذکور سرعت بسیار بالایی دارد و در ۴ رنگ عرضه می شود.

همچنین باتری دستگاه ۴ هزار میلی آمپری است. سامسونگ ادعا می کند نوت٩ با توجه به ارائه بازی های رایانه ای ساخته شده است. این موبایل از ٢۴ آگوست در انگلیس  با قیمت ٩٩٩ دلار برای نسخه ای با حافظه ١٢٨ گیگابایتی و ١٢۴٩ دلار برای نسخه دیگر با حافظه ۵١٢ گیگابایتی عرضه می شود.

موبایل با حافظه ۵١٢ گیگابایتی قابلیت افزودن حافظه میکرو اس دی ۵١٢ گیگابایتی را نیز دارد به این ترتیب حافظه دستگاه به یک ترابایت می رسد.

علاوه بر آن دستگاه مجهز به تراشه کوالکام اسنپ دراگون ٨۴۵ و ٨ گیگابایت RAM است.  گلکسی نوت ٩  همچنین مجهز به سیستم  Water Carbon Cooling System  است که از داغ شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند.

سامسونگ این موبایل را در رویدادی در نیویورک رونمایی کرد.