گواردیولا: هرگز تسلیم نشدن بهترین درس است/ اعتراض فرگوسن و بنیتس هم به جایی نرسید
گواردیولا: هرگز تسلیم نشدن بهترین درس است/ اعتراض فرگوسن و بنیتس هم به جایی نرسید

پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی می‌گوید این بهترین درس و توصیه است که هرگز تسلیم نشوید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در پی برتری ۲ بر صفر شاگردانش مقابل اورتون در هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس که صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را با یک بازی بیشتر و برحسب تفاضل گل موقتاً از لیورپول گرفتند، گفت: یک ماه پیش ما وقتی با لیورپول بازی کردیم ۱۰ امتیاز از آنها عقب بودیم، چند روز پیش این اختلاف به هفت امتیاز کاهش یافت و اکنون در صدر جدول هستیم. این بهترین درس و بهترین توصیه است که هرگز تسلیم نشوید. این درسی برای تمامی ورزشکاران است. باید سعی کرد در هر بازی به پیروزی رسید، چون زندگی می‌تواند فوراً تغییر کند.

سرمربی منچسترسیتی درباره بازی بعدی تیمش که روز یکشنبه در خانه مقابل چلسی خواهد بود، تصریح کرد: ما هفته را خوب شروع کردیم و پس از برتری مقابل آرسنال و اکنون کسب پیروزی مقابل اورتون، باید خودمان را برای یک بازی بزرگ، یک آزمون بزرگ و یک هدف بزرگ آماده کنیم. چلسی تیمی استثنایی است، تیمی که برای تقابل با ما هفت روز فرصت داشته است. ما هم باید خودمان را به خوبی آماده این بازی کنیم.

وی راجع به برنامه فشرده بازی‌های تیمش نیز اظهار داشت: من اعتراض مربیان مسنی همچون سرالکس فرگوسن و رافا بنیتس در مورد برنامه‌ بازی‌ها را شنیده بودم، اما اعتراض آنها به جایی نرسیده و تغییری ایجاد نشد. من هم وقتی اینجا آمدم شرایط را درک کردم. اگر شما در یک تورنمنت حضور داشته باشید، اوضاع خوب است، اما وقتی در چهار تورنمنت حضور دارید، باید خودتان را با شرایط وفق دهید.

پیروزی ارزشمند شارلوا با گلزنی رضایی در خانه اندرلشت
بخوانید

  • منبع خبر : تسنیم