رونمایی از ستارگان بازی یادبود میناوند و انصاریان
رونمایی از ستارگان بازی یادبود میناوند و انصاریان
پیشکسوتان فوتبال ایران در قالب دو تیم پرستاره گرد هم می آیند تا یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان را گرامی بدارند.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد، از روزهای گذشته تلاش هایی برای انجام این مسابقه به خصوص از سوی چهره هایی مانند خداداد عزیزی و بهنام ابوالقاسم پور و… آغاز شده بود و امروز فهرست نهایی بازیکنان شرکت کننده در این مسابقه جمع بندی شد.”رونمایی از ستارگان بازی یادبود میناوند و انصاریان”

در این دیدار که در قالب مسابقه تیم های منتخب ۹۸ و منتخب سرخابی برگزار می شود، نزدیک به ۴۰ چهره شاخص فوتبال ایران حضور دارند.

در تیم ۹۸ بازیکنانی نظیر احمدرضا عابدزاده، نیما نکیسا، پرویز برومند، محمد خاکپور، افشین پیروانی، مهدی پاشازاده، مهدی هاشمی نسب، محمدرضا مهدوی، رضا شاهرودی، علی اکبر استاداسدی، ستار همدانی، سیروس دین محمدی، کریم باقری، جواد نکونام، علیرضا منصوریان، علی لطیفی، خداداد عزیزی، علی دایی و رسول خطیبی با مربیگری بیژن ذوالفقار نسب و ابراهیم قاسم پور به میدان خواهند رفت.

در تیم منتخب سرخابی نیز بازیکنانی نظیر: ابراهیم میرزاپور، سهراب بختیاری زاده، بهروز رهبری فرد، ابراهیم شکوری، حسن خان محمدی، حسین کاظمی، علی کریمی، محمود فکری، یحیی گل محمدی، بهنام ابوالقاسمپور، محمد نوازی، رحمان رضایی، علیرضا نیکبخت واحدی، پژمان جمشیدی، رضا جباری، عادل کلاه کج، ادموند بزیک و جواد کاظمیان با مربیگری علی پروین و امیر قلعه نویی به میدان خواهند رفت.

حضور ستاره هایی مثل علی کریمی، امیر قلعه نویی، علی دایی، یحیی گل محمدی، علیرضا منصوریان، جواد نکونام، کریم باقری، خداداد عزیزی، احمدرضا عابدزاده و… این دیدار را دیدنی خواهد کرد. مسابقه ای که روز سه شنبه و احتمالا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و شبکه سوم سیما نیز آن را به صورت زنده پخش خواهد کرد.

دیداری که برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز دو ستاره سابقه فوتبال ایران که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دنیا رفتند، برگزار می شود. روحشان شاد و یادشان گرامی.”رونمایی از ستارگان بازی یادبود میناوند و انصاریان”

  • منبع خبر : ورزش سه