یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از روی ترس است
یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از روی ترس است
جانشین فرمانده کل ارتش در واکنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی گفت: یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از روی ترس است، زیرا از توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی شناخت دارند.

یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از روی ترس است

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد امیر محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش در آیین اختتامیه چهاردهمین دوره رزم مقدماتی جامع‌پذیری دانشجویان نخبه کشور (ذخیره‌های نظام) که امروز (چهارشنبه) در مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه نزاجا برگزار شد، گفت: اگر به خودسازی خود توجه کنیم، می‌توانیم به مراتب بالاتری که ساختن جامعه و جامعه‌سازی است، بپردازیم تا جامعه تحت ظلم نباشد.

وی افزود: اگر جمعی را می‌خواهند تحت اداره شما قرار دهند، باید مسیر درست را که جز با انسان‌سازی میسر نمی‌شود، بشناسید و به‌عنوان یک‌اقدام جهت راهنمایی دیگران حرکت کنید؛ اما اگر آمادگی لازم را نداشته باشید، نمی‌توانید راهبری را به درستی انجام دهید.

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: کشورهای منطقه که تحت سلطه استکبار هستند، در رأس این کشورها افرادی قرار دارند که با پذیرش سلطه، هم اموال کشور خود را به تاراج می‌دهند و هم عزت کشورشان را از بین می‌برند؛ بنابراین دنیای قدرت با غبارآلود کردن صحنه، فضا را به گونه‌ای طراحی می‌کند تا واقعیت مشخص نشود.

امیر دادرس با بیان اینکه اگر می‌خواهید سهمی در عزت نظام اسلامی داشته باشید، باید تلاش خود را دوچندان کنید، اظهار داشت: از سوی دیگر، چنانچه تشخیص درست باشد، شناسایی دشمن هم آسان‌تر می‌شود؛ لذا در اینجا ضرورتِ داشتن بصیرت معنا پیدا می‌کند.

وی افزود: به‌عنوان مثال وقتی در مصر انقلاب شد، عده‌ای بسیار ماهرانه انقلاب و حرکت انقلابی مردم مصر را مصادره کردند و این نشان می‌دهد که در جمع رهبران آن جامعه، بصیرت وجود نداشت.

جانشین فرمانده کل ارتش همچنین به تهدیدات رژیم صهیونیستی اشاره و تصریح کرد: یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از روی ترس است زیرا از توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی شناخت دارند.

امیر دادرس گفت: در زمانی که تحریم بودیم و حتی نگذاشتند از منابع خود استفاده کنیم، ما بی‌کار ننشستیم و تلاش‌های خود را افزایش دادیم که نمونه آن را در ساختن جت جنگنده مشاهده می‌کنیم، علاوه بر این، شناورها، رادارها و انواع موشک را حتی بهتر از نمونه‌های مشابه خارجی، خودمان می‌سازیم.

وی افزود: نیروی زمینی ما اکنون در لبه تکنولوژی حرکت می‌کند و در این میان اگر به عناصر قدرت توجه کنیم، سرمایه انسانی جایگاه بالایی دارد.”یاوه‌گویی صهیونیست‌ها از روی ترس است”

جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه فضای مجازی هم تهدید و هم فرصت محسوب می‌شود، تاکید کرد: دشمن در فضای مجازی برای تسلط بر ما برنامه‌ریزی دارد، به نحوی که هزاران میلیارد دلار برای کنترل اذهان و ارائه اطلاعات اشتباه و به اشتباه انداختن ما در تصمیم‌گیری‌ها هزینه کرده‌اند، لذا فضای مجازی از این جهت یک تهدید علیه خانواده و جامعه محسوب می‌شود.

امیر دادرس با تأکید بر لزوم قوی شدن برای حفاظت از منابع و منافع کشور، گفت: استکبار جهانی ما را رها نمی‌کند و تا این منابع عظیم خدادادی در کشورمان وجود دارد، استکبار چشم طمع به این منابع دارد.

  • منبع خبر : مهر