یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج توزیع می‌شود
یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج توزیع می‌شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در حاشیه آغاز چهارمین مرحله کمک مومنانه بسیج که در محل این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی کمک‌های مومنانه خود را برای قشرهای آسیب‌پذیر جامعه آغاز کرد که در این رابطه سال گذشته طی سه مرحله کمک‌هایی را به این بخش از جامعه اهدا کرد.” یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج توزیع می‌شود

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه از سنت‌های جامعه اسلامی است، افزود: بر این اساس امسال اولین مرحله سال جدید و چهارمین مرحله تاکنون آغاز می‌شود که در این رابطه مردم و خیرین مشارکت خوبی داشتند به نحوی که با استفاده از کمک‌های مردمی یک میلیون بسته معیشتی شامل برنج ایرانی، حبوبات، رب، شکر، خرما و ماکارانی را میان جامعه هدف در ماه مبارک رمضان توزیع می‌کنیم.

سردار سلیمانی ادامه داد: البته پیش‌بینی می‌کنیم بواسطه مشارکت بیشتر مردم در ماه رمضان این تعداد بسته‌ها به یک و نیم میلیون بسته با ارزش ریالی حدود ۵۰۰ هزار تومانی برسد.

وی در خصوص فعالیت‌های بسیج در مقابله با کرونا عنوان کرد: کمک به آسیب دیدگان کرونا و افرادی که بواسطه کرونا قرنطینه می‌شوند در قالب کمک‌های مومنانه فعالیت‌هایی پیش‌بینی شده است؛ علاوه بر این بسیج و وزارت بهداشت طرح مشترک مقابله با کرونا را با عنوان طرح شهید سلیمانی اجرا می‌کنند.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در بازدید از خطوط مرزی جنوب شرق، شرق و شمال غرب کشور، گفت: سپاه فدایی و خادم مردم و سدی مستحکم در برابر بدخواهی دشمن است.

وی افزود: در شرایطی که دشمن همه توانمندی‌ها و امکانات خود را برای به زانو درآوردن مردم ایران در مسیر آرمان‌خواهی انقلابی و استقلال‌طلبی به کار گرفته است، سپاه مردمی، باصلابت و اقتدار یکی از بزرگ‌ترین عوامل شکست و ناکامی دشمن بوده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: در حوزه امنیتی، رصد و خنثی‌سازی اقدامات برخی از عوامل و گروهک‌های تروریستی نیابتی را که برای آسیب زدن به امنیت مردم اجیر و تجهیز شده‌اند، یکی از مهم‌ترین مأموریت‌ها می‌دانیم.

  • منبع خبر : مهر