۳ ایرانی در تیم منتخب تمامی ادوار جام ملت‌های آسیا
۳ ایرانی در تیم منتخب تمامی ادوار جام ملت‌های آسیا

در تیم منتخب تاریخ مسابقات جام ملت‌های آسیا از دید سایت «فاکس اسپورتس آسیا» نام سه اسطوره فوتبال ایران دیده می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «فاکس اسپورتس آسیا» در گزارشی اقدام به معرفی تیم منتخب تمامی ادوار مسابقات جام ملت‌های آسیا کرد که در این بین نام سه اسطوره فوتبال ایران یعنی علی دایی، علی […]

در تیم منتخب تاریخ مسابقات جام ملت‌های آسیا از دید سایت «فاکس اسپورتس آسیا» نام سه اسطوره فوتبال ایران دیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «فاکس اسپورتس آسیا» در گزارشی اقدام به معرفی تیم منتخب تمامی ادوار مسابقات جام ملت‌های آسیا کرد که در این بین نام سه اسطوره فوتبال ایران یعنی علی دایی، علی کریمی و سیدجلال حسینی هم دیده می‌شود. این تیم بر اساس آرای کاربران سایت «فاکس اسپورتس آسیا» معرفی شده است.

تیم منتخب تمامی ادوار جام ملت‌ها به انتخاب کاربران «فاکس اسپورتس» به این شرح است:

دروازه‌بان: محمد الدعیع (عربستان)

مدافعان: یوجی ناکازاوا (ژاپن)، هونگ‌میونگ بو (کره جنوبی) و سیدجلال حسینی‎ (ایران)

بال‌های دفاعی: چا دوری (کره جنوبی) و کوجی ناکاتا (ژاپن)

هافبک‌ها: یاسوهیتو اِندو (ژاپن)، علی کریمی (ایران) و نشأت اکرم (عراق)

مهاجمان:علی دایی (ایران) و یونس محمد (عراق)

تیم منتخب کارشناسان «فاکس اسپورتس» هم به این شرح است: محمد الدعیع (عربستان)، یوجی ناکازاوا (ژاپن)، هونگ‌میونگ بو (کره جنوبی)،‌ محمد الخلیوی (عربستان)، شونسوکه ناکامورا (ژاپن)، نشأت اکرم (عراق)، علی کریمی (ایران)، ماسیمو لوئونگو (استرالیا)، علی دایی (ایران)، نائوهیرو تاکاهارا (ژاپن) و یونس محمد (عراق)

همچنین رایش روشن و جام ویلکینسون دو کارشناس این سایت هم تیم منتخب خود را منتشر کردند که در تیم منتخب هر یک از این دو کارشناس تنها نام یک بازیکن ایرانی دیده می‌شود. تیم منتخب این دو کارشناس هم به شرح زیر است: