۲۱۷ پروژه آب و برق تا پایان سال اجرا می شود
۲۱۷ پروژه آب و برق تا پایان سال اجرا می شود
وزیر نیرو گفت: تا پایان امسال 217 پروژه آب و برق اجرا می شود و از آنجایی که امسال در شرایط خاصی قرار داریم جلب رضایتمندی اهمیت بالایی دارد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو در نشست خبری با اصحاب رسانه که ۱۶ مرداد در ساختمان وزارت نیرو برگزار شد، گفت: در دو عرصه مدیریت مصرف آب و انرژی همه ما هم مسیر هستیم و از یک سو باید ارتباط پیوسته ای با مردم باید داشته باشیم، از طرف دیگر با بهینه سازی مصرف تاب آوری جامعه بالا می رود.

رضا اردکانیان با بیان اینکه طبق گزارش ای ام او ماه گذشته  میلادی گرمترین ماه تمام تاریخ بوده است، افزود: به طور قطع باید در این شرایط موضوع سازگاری، انتقال دانش و…جدی گرفته شود.

او با تاکید بر اینکه تاپایان امسال طرح های زیادی در نقاط مختلف کشور اجرا می شود، گفت: اینکه طرح ها چگونه اجرا شود که رضایت مردم را به همراه داشته باشد باعث شده امسال شرایط خاصی را داشته باشیم.

اردکانیان با تاکید بر اینکه ۲۱۷ تا پایان امسال به بهره برداری می رسند، تصریح کرد: تحلیل این پروژه ها باید به گونه ای باشد که به ما را در توجه به ملاحظات زیست محیطی، توسعه پایدار، مدیریت مصرف و… کمک کند.

او با تاکید بر اینکه در ایران علاوه بر اینکه ادارات متمرکز شده اند به صورت یکپارچه نیز عمل نمی کنند، تصریح کرد: در حال حاضر در وزارت نیرو تمرکز زدایی می شود و در بخش ستادی اختیارات بیشتری می دهیم و در استان ها آب و فاضلاب شهری و روستایی ادغام خواهند شد.

  • منبع خبر : موج