ارائه کارت اعتباري تا سقف ۵۰۰ ميليون ريال در طرح “صبا” بانک اقتصادنوين
ارائه کارت اعتباري تا سقف ۵۰۰ ميليون ريال در طرح “صبا” بانک اقتصادنوين
بانک اقتصادنوين با هدف پاسخ‌گويي مناسب به نيازهاي مصرفي مشتريان و کمک به بهبود شرايط اقتصادي خانوارها و فعالان اقتصادي، کارت اعتباري "صبا" را معرفي کرد.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد و به نقل از  روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي استقبال قابل ‌توجه مشتريان از طرح‌هاي تسهيلاتي صباي يک و دو، بسته شماره سه اين طرح با معرفي “کارت اعتباري صبا” رونمايي شد.

در بسته شماره سه (صبا ۳) مشتريان حقيقي و حقوقي بانک اقتصادنوين، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادي مي‌توانند بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي قرض‌الحسنه و کوتاه‌مدت خود؛ تا سقف ۵۰۰ ميليون ريال از تسهيلات “کارت اعتباري صبا” بهره‌مند شوند.

متقاضيان دريافت تسهيلات کمک ‌هزينه خريد خودرو، تعمير مسکن، خريد ابزار کار، لوازم ‌يدکي و …، پزشکان و داروسازان (براي تجهيز مطب)، صاحبان اصناف و کسب‌ و کارهاي کوچک، کسبه، پذيرندگان پايانه‌هاي فروشگاهي متصل به سپرده‌هاي بانک اقتصادنوين و به‌طور کلي اشخاصي که ميزان نقدينگي مورد نيازشان بيش از ميزان پس‌اندازشان است مي‌توانند از اين تسهيلات بهره‌مند شوند. علاوه بر اين، شرکت‌ها و موسسات براي اعطاي تسهيلات به کارمندان خود مي‌توانند از شرايط طرح تسهيلاتي “صبا ۳” استفاده کنند.

در اين طرح امکان پرداخت تسهيلات تا سقف ۵۰۰ ميليون ريال در قالب کارت اعتباري و بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاري مشتريان در بازه‌هاي زماني دو تا چهار ماه، فراهم شده است.