انتصاب مدیرعامل سازمان بنادر به عنوان عضو شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل
انتصاب مدیرعامل سازمان بنادر به عنوان عضو شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل
با حکم و ابلاغ ‌وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مدت دو سال، به عنوان عضو شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل منصوب شد.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی‌، وزیر راه و شهرسازی طی حکمی و به موجب اساسنامه شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل، محمد راستاد را به عنوان عضو این شورا منصوب کرد.

 رئیس  شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل در این حکم ابراز امیدواری کرد، اهداف این شورا در دوره جدید، با بهره گیری از ظرفیت های موجود و با مشارکت موثر در کارگاه های تخصصی محقق شود.

محمد اسلامی در حکم انتصاب مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی همچنین تاکید کرده است که شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل با تعیین سیاست ها و راهبردها و با تدوین ضوابط و مقررات فنی زیر بخش حمل و نقل‌، نقش موثری در به ثمر رسیدن ماموریت های خود دارد.

بنابراین گزارش رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر‌بناهای حمل و نقل کشور،‌ مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نیز با حکم وزیر راه و شهرسازی به عضویت شورای مذکور منصوب شدند.

  • منبع خبر : فارس