بانک رفاه و بیمارستان خاتم الانبیاء تفاهم نامه همکاری امضا کردند
بانک رفاه و بیمارستان خاتم الانبیاء تفاهم نامه همکاری امضا کردند
طی مراسمی و با حضور ضیایی معاون مدیرعامل بانک رفاه در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی و دکتر کولیوند رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء، تفاهم نامه همکاری بین بانک رفاه کارگران و بیمارستان خاتم الانبیاء امضا شد.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، ضیایی در مراسم امضای این تفاهم نامه طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور بانک در عرصه سلامت و ارائه خدمت به جامعه پزشکان کشور خاطرنشان ساخت: بانک رفاه مفتخر است که به بیمارستان خاتم الانبیاء که یکی از بیمارستان های شاخص درکشور است خدمات بانکی ارائه می دهد.

وی با بیان اینکه حضور در نظام سلامت منجر به خیر و برکت در بانک شده است گفت: شناسایی بانک رفاه به عنوان بانک سلامت محور منجر به ارتقای بسیاری از شاخص ها و درآمدهای نامشهود از جمله تقویت برند بانک شده است.

معاون مدیرعامل بانک رفاه در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی با تأکید بر اینکه بانک رفاه درمسیر خدمت رسانی به جامعه شریف و پرتلاش پزشکی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد گفت: برای اینکه بتوانیم حضور اثربخشی در نظام سلامت کشور داشته باشیم، از تمامی فرصت ها و ظرفیت ها استفاده می کنیم.

دکتر کولیوند رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء با اشاره به خرسندی از همکاری با بانک رفاه گفت: بانک رفاه می تواند از ظرفیت های ویژه این بیمارستان برای مقاصد خود از جمله تبلیغات محیطی استفاده کند.

رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء با اشاره به اینکه این بیمارستان مسیر توسعه ای خود را با قدرت دنبال می‌کند تصریح کرد: در آینده ای نزدیک به یک بیمارستان هزار تختخوابی تبدیل خواهیم شد و برای مقاصد توسعه ای خود نیازمند همکاری بیش از پیش با بانک رفاه هستیم.