بیت‌ کوین در نزدیکی کانال ۴۶هزار دلاری/بازار رمزارزها قرمزپوش شد
بیت‌ کوین در نزدیکی کانال ۴۶هزار دلاری/بازار رمزارزها قرمزپوش شد
​در ساعات نخست معاملات روز سه‌شنبه، بازار رمزارها پس از تجربه افت در روز گذشته، در محدوده سبز قرار گرفت.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد در حال حاضر، ارزش بازار جهانی رمزارها ۱.۸۵تریلیون دلار است که ۵.۸۳درصد رشد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.” بیت‌ کوین در نزدیکی کانال ۴۶هزار دلاری

بیت‌کوین با حدود ۵درصد رشد به قیمت ۴۵هزار و ۶۸۷دلار، و اتریوم با افزایش نزدیک به ۷درصد به قیمت ۳هزار و ۱۲۶دلار مورد معامله قرار گرفت.
سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، ریپل و کاردانو نیز در محدوده مثبت معامله شدند.
ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱.۷۴تریلیون دلار است که ۳.۷۷درصد افت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.
در حالی که حجم کل معاملات در طول ۲۴ساعت گذشته شاهد رشد بوده است.
بیت‌کوین با بیش از ۳درصد افت به قیمت ۴۳هزار و ۵۰۳دلار، و اتریوم با تجربه سقوط حدود ۸درصد به قیمت ۲هزار و ۹۲۴دلار معامله می‌شود.
” بیت‌ کوین در نزدیکی کانال ۴۶هزار دلاری
آینده پرداخت ها و انواع دارایی های دیجیتال / پذیرش ارزهای دیجیتال در نهادها چگونه خواهد بود؟
سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، ریپل و کاردانو نیز شاهد افت قیمت بودند.
در همین حال طلا به زیر کانال هزار و ۸۰۰ دلاری افت کرده است. از این رو، اظهار نظرهایی از سوی کارشناسان در خصوص این دو دارایی مطرح شده که شنیدن برخی از این توصیه‌ها برای سرمایه‌گذاران خالی از لطف نیست.

 به گزارش کوین‌تلگراف، ما در دورانی زندگی می‌کنیم که دارایی‌های دیجیتال به سمت پذیرش کلی حرکت می‌کنند. دارایی‌های دیجیتال در میان مشتریان خرده‌فروشی گرفته تا بانک‌های سنتی و ارائه دهندگان خدمات مالی، در حال افزایش است.
yektanet.com
بسیاری از این دارایی‌ها متعهد شده بودند که برای بازارهای مالی و متصدیان بزرگ اختلال ایجاد کنند، و در حالی که توجه گسترده‌ای را دریافت کردند، اما به طور کامل به پتانسیل خود دست نیافته‌اند. بر اساس گزارش بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی، ۸۶درصد از بانک‌های مرکزی جهان در حال بررسی ارزهای دیجیتال هستند.
آنها پذیرفته‌اند که سیستم‌های پرداخت به رغم اینکه در عصر طلایی نوآوری قرار دارند، تا حدودی قدیمی هستند. بنابراین، دلیلی وجود ندارد که سیستم‌های پرداخت فعلی مسیر مشابهی را در صنایعی که در دهه گذشته با فناوری جدید تغییر کرده‌اند دنبال کنند.
به هر حال، دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم اکنون دیجیتالی است، و بنابراین منطقی است که پول و دارایی‌ها باید از آن پیروی کنند. اما این امر در پنج سال آینده چقدر واقعی است؟ و آیا فناوری و نوع دارایی‌های دیجیتال یکسان به نظر می‌رسد؟
سازمان‌های بزرگ به سمت دارایی‌های دیجیتال حرکت می‌کنند
علاقه موسسات به رمزارزها همچنان در حال افزایش است. گلدمن ساکس با بررسی بیش از ۳۰۰مشتری با ثروت بالا، دریافت که ۴۰درصد از آنها در معرض استفاده از رمزارزها قرار دارند.
اخیرا، Bilbao Vizcaya Argentaria (دومین بانک بزرگ اسپانیا) اعلام کرد که خدمات مبادلات بیت‌کوین را برای مشتریان بانک خصوصی سوییس راه‌اندازی می‌کند، در حالی که سیتی‌گروپ در حال بررسی ارائه خدمات مبادلات، حفاظت و تامین مالی است.
  • منبع خبر : اقتصاد آنلاین