تاکید بر افزایش کیفیت خودروهای داخلی
تاکید بر افزایش کیفیت خودروهای داخلی
رئیس هیئت عامل ایدرو در مراسم معارفه مدیرعامل جدید ایران خودرو هم‌افزایی تمام خودروسازان داخلی و تعریف پلت‌فرم مشترک برای بهینه‌سازی کیفیت و تولید خودرو در کشور را خواستار شد.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از ایدرونیوز، محمدباقر عالی با اشاره به نقش توسعه‌ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و جایگاه هماهنگ کننده این سازمان در حوزه صنعت خودرو کشور و تاکید اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت مبنی بر نقش پیشرانی که صنعت خودرو باید در رونق تولید ایفا کند، افزود: سازمان توسعه‌ای ایدرو به عنوان هماهنگ کننده صنعت خودرو بسترسازی لازم برای هم افزایی توان خودروسازان داخلی و طراحی پلت فرم مشترک را انجام می دهد.

عالی همچنین تکمیل حدود ۲۲ هزار خودروی دارای کسری قطعه و تزریق به بازار مصرف ظرف ۱۰ روز گذشته را نشان دهنده توانمندی و همت منابع انسانی و سربازان جهاد اقتصادی در سال رونق تولید برشمرد و تاکید کرد: سیاستگذاری در دوره جدید با تمرکز بیشتر در جهت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت محصولات خواهد بود.

رئیس هیئت عامل ایدرو دین اصلی خودروسازان را انجام تعهدات به خریداران و ثبت نام کنندگان بر شمرد و خواستار برنامه ریزی با تکیه بر توان داخل برای رفع مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه در تحویل سفارش ها شد.

در این مراسم فرشاد مقیمی به عنوان مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد.

فرشاد مقیمی پیش از این معاون امور صنایع وزارت صنعت بود و از سوابق وی می توان به عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و رئیس انجمن بهره وری ایران اشاره کرد.

  • منبع خبر : ایسنا