تصاویر جدید از کیا سراتو ۲۰۲۲
تصاویر جدید از کیا سراتو ۲۰۲۲
کیا در حال آماده سازی برخی به روزرسانی‌های سدان جمع و جور خود برای سال 2022 است. ما انتظار داریم این مدل، دقیقاً مانند این نسخه ...

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد  کیا در حال آماده سازی برخی به روزرسانی‌های سدان جمع و جور خود برای سال ۲۰۲۲ است. ما انتظار داریم این مدل، دقیقاً مانند این نسخه در بازار کره باشد که K۳ نامیده می‌شود.”تصاویر جدید از کیا سراتو ۲۰۲۲″

همچنین نام Forte (سراتو) در ایالات متحده به K۳ تغییر یافته، زیرا کیا قبلاً برای این نام درخواست علامت تجاری کرده است. سدان جمع و جور کیا در شرف دستیابی به چشم انداز جدیدی از زندگی است و احتمالاً نام جدیدی نیز با آن همراه است.
K۳  برای بازار کره با یک ظاهر طراحی شده به روز از داخل و خارج فاش شده است و ما فکر می‌کنیم که نسخه ایالات متحده، که در حال حاضر Forte نامیده می‌شود، نام جهانی خود را مانند دیگر تولیدی هایش که از Optima به K۵ تغییر نام داد، به کار می‌برد.
mpypr4mc9tvxs9qag4v.jpg
کیا K۳ / Forte تازه کار ۲۰۲۲ از چراغ‌های جلوی جدید جذاب، چراغ‌های عقب کمی متفاوت و طراحی جدید چرخ بهره می‌برد. آرم جدید کیا نیز در آن موجود است. در داخل، به نظر می‌رسد دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی بزرگتر و یک پشت آمپری دیجیتال است.
ما انتظار نداریم که تغییرات مکانیکی قابل توجهی در Forte / K۳ برای بازار ایالات متحده ایجاد شود. این موتور احتمالاً موتور ۲.۰ لیتری چهار پایه خود را حفظ خواهد کرد، اگرچه ممکن است گیربکس دستی مدل پایه را رها کند و فقط یک CVT اتوماتیک مانند هیوندای الانترا را ارائه دهد.
مدل GT با عملکرد بالاتر باید با ۱.۶ لیتری چهار خطی توربوشارژر قدرتمندتر ادامه یابد و ما امیدواریم که همچنان یک کتابچه راهنما مانند GT فعلی ارائه دهد که دارای یک استاندارد دستی شش سرعته و کلاچ اتوماتیک به عنوان یک گزینه است.
  • منبع خبر : ایران جیب