جایگاه ‌های سوخت مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند
جایگاه ‌های سوخت مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد تمامی جایگاه‌داران سوخت باهرحجم ازفروش یا درآمد که به موجب فراخوان‌های قبلی برای دریافت مالیات ...

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد سازمان امور مالیاتی اعلام کرد تمامی جایگاه‌داران سوخت باهرحجم ازفروش یا درآمد که به موجب فراخوان‌های قبلی برای دریافت مالیات برارزش افزوده فراخوان نشده‌اند،مشمول این قانون از ابتدای ۹۹ هستند.”جایگاه ‌های سوخت مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند”

سازمان امور مالیاتی اعلام کرد تمامی جایگاه‌داران سوخت با هر حجم از فروش یا درآمد که به موجب فراخوان‌های قبلی برای دریافت مالیات بر ارزش افزوده فراخوان نشده‌اند، مشمول این قانون از ابتدای ۹۹ هستند.

در اطلاعیه سازمان امور مالیاتی خطاب به جایگاه‌داران سوخت آمده است: با عنایت به مفاد جز (پ) بند (۳) آئین‌نامه اجرایی بند (الف) تبصره (۱۴) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور و اختیارات حاصل از مقررات ماده (۱۸) قانون مالیات بر ارزش افزوده، تمامی جایگاه‌داران سوخت (فرآورده‌های نفت و گاز) با هر حجم از فروش یا درآمد کالا و ارائه خدمات که به موجب فراخوان‌های قبلی، تاکنون برای اجرای قانون فراخوانده نشده‌اند، مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده از ابتدای سال ۱۳۹۹ خواهند شد.”جایگاه ‌های سوخت مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند”

 حسین توکلی کجانی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعامل شایسته و اثربخش با جریان‌های سیاسی و اجتماعی شناسنامه دار در راستای منافع عمومی از اقدامات اساسی دولت در این شهرستان بوده است.

توکلی کجانی افزود: دولت تدبیر و امید با رویکرد اعتدال گرایی روی کار آمد و در این خصوص آرامش سیاسی در الویت برنامه‌های کاری شهرستان ری قرار دارد.

وی گفت: توجه به زیرساخت‌های شهری از دیگر برنامه‌های دولت تدبیر و امید در شهرستان ری است و در این راستا ۲ روستای قلعه نو و قیام دشت این شهرستان در این دولت به شهر تبدیل شد.

معاون استاندار تهران عنوان داشت: به واسطه استفاده از مالیات بر ارزش افزوده، احداث ساختمان دهیاری، سوله‌های چند منظوره بحران، ورزش و کارآفرینی در روستاها، بهسازی جاده‌های روستایی و آبرسانی به روستاها و احداث مدرسه از خدماتی است که در شهرستان ری انجام شده است.

  • منبع خبر : ایران جیب