درگیری خانوادگی در سرپل‌ذهاب به قتل منجر شد
درگیری خانوادگی در سرپل‌ذهاب به قتل منجر شد

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: اختلاف دو خانواده در یکی از روستاهای سرپل‌ذهاب به قتل یکی از طرفین درگیری ختم شد. سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: در پی وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان سرپل‌ذهاب مأموران انتظامی به سرعت در منطقه حاضر شدند. وی افزود: پس از بررسی پلیس […]

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: اختلاف دو خانواده در یکی از روستاهای سرپل‌ذهاب به قتل یکی از طرفین درگیری ختم شد.

سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: در پی وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان سرپل‌ذهاب مأموران انتظامی به سرعت در منطقه حاضر شدند.

وی افزود: پس از بررسی پلیس مشخص شد که اعضای دو خانواده به دلیل اختلاف شخصی با یکدیگر درگیر شده و اقدام به تیراندازی کرده‌اند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این درگیری دو نفر با استفاده سلاح شکاری مجروح شدند، گفت: یکی از مجروحان این حادثه پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحت، جان خود را از دست داد.

آمویی عنوان کرد: عوامل این درگیری توسط پلیس دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی بیان کرد: شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه این قتل به دلیل اختلاف بر سر کانکس‌های اهدایی به زلزله‌زدگان بوده است، صحت ندارد.