دكتر حسين مهري تاكيد كرد: با تکیه بر حمايت از توانمندی‌های داخلی در کنار صنعتگران كشور خواهيم بود
دكتر حسين مهري تاكيد كرد: با تکیه بر حمايت از توانمندی‌های داخلی در کنار صنعتگران كشور خواهيم بود
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سايپا از گسترش همکاری‌های مشترک خبر داد و اظهار داشت: با تکیه بر حمايت از توانمندی‌های داخلی و دانش بومي در کنار صنعتگران كشور خواهيم بود.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد و به نقل از  پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن به نقل از سایپانیوز، دكتر حسین مهری در جريان بازديد از خطوط تولید شرکت سایپا و در نشست مشترکي كه به همراه اعضاي هيات مديره اين بانك با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه خودروسازی در روز دوشنبه ۱۴ مردادماه داشت، عنوان كرد: فعالیت پر رونق خطوط تولید سایپا امیدآفرین بوده و بیانگر وجود اراده برای افزایش تولید و رفع موانع پيش رو مي باشد.

به گفته وی در شرایط دشوار صنعت و اقتصاد کشور و وجود محدودیت‌هایی نظیر نقل و انتقال بانکی و خرید مواد اولیه مورد نیاز از بازارهای خارجی، تولید روزانه بیش از ۲ هزار خودرو در سایپا اقدامی با ارزش و تحسین‌برانگیز محسوب می‌شود و بانك صنعت و معدن به عنوان يك بانك تخصصي در حوزه توليد، وظيفه خود مي داند از رونق توليدات داخلي حمايت كند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: وجود اراده لازم و توسعه فعالیت‌های تولیدی سایپا در کنار شکل‌دهی به یک فضای مساعد جهت این اقدامات، در سایه برنامه‌ریزی تیم مدیران فعلی این گروه ميسر است كه بدون شك بدون همكاري شبكه بانكي كشور و مسؤلان ذيربط امكانپذير نخواهد بود.

دكتر حسین مهری افزود: وجود خط تولید مدرن و برخوردار از قابلیت‌های متنوع در زمینه مونتاژ انواع محصولات سایپا با امکانات مختلف، بیانگر وجود توانمندی‌های خوبی در سایپا است و بانك صنعت و معدن آمادگي دارد تا براي حفظ سطح توليدات اين مجموعه فعال در كشور مساعدت نمايد.

وی خاطرنشان كرد: بانک صنعت و معدن از همکاری با مجموعه‌ای صنعتی در مقیاس گروه سایپا استقبال کرده و مصمم است با تکیه بر اقدامات جهادی و توانمندی‌های داخلی در کنار این خودروساز بزرگ، از شرايط كنوني اقتصادي كشور گذر نمايد.