دومین عرضه اولیه برای روز چهارشنبه هفته جاری
دومین عرضه اولیه برای روز چهارشنبه هفته جاری
روز چهارشنبه 20 اسفند‌ماه، شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه‌مدار 15 درصد از سهام خود را با نماد مدار از طریق عرضه اولیه وارد بورس می‌کند.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد  تعداد ۳۴۵ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت “سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار” به عنوان پانصد وهفتاد و هفتمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش “سرمایه گذاری ها” و طبقه “سایر واسطه های مالی” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد ” مدار ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت روز چهارشنبه ۲۰ اسفند امسال عرضه میشود. آگهی عرضه اولیه شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار (مدار) در بورس تهران است که حداکثر سهمیه هر کد: ۴۰۰ سهم و دامنه قیمت: ۴۷۵ تا ۵۰۵ تومان اعلام شد.”دومین عرضه اولیه برای روز چهارشنبه هفته جاری”

شرکت تولیدی و صنعتی مدار در تاریخ ۱۳۴۳/۱۲/۱۳ به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید.در پی تقاضای شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار نام این شرکت با نماد “مدار” در سازمان بورس و اوراق بهادار درج گردید. در حال حاضر، این شرکت جزء شرکت های سرمایه گذاری گروه توسعه ملی  است.

از فرابورس خبر رسید که ریل پرداز نوآفرین پس از اینکه هفته گذشته عرضه‌اولیه‌اش متوقف شد، قرار است این هفته سه شنبه عرضه اولیه شود؛ شرایط عرضه اولیه ۶۶۸ میلیون سهم با تعداد هر کد ۱۳۰۰ سهم و با مبلغ ۴۳۴٫۸ تومان تا ۴۴۴٫۸ تومان انجام می‌شود. دوره ثبت سفارش از سه شنبه ۱۹ اسفند (فردا) از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و تخصیصی سهام چهارشنبه ۲۰ اسفند خواهد بود. این شرکت مدیریت قطارهای ۵ ستاره فدک را برعهده دارد.

طی پیام کارگزاری‌ها به سهامدارن جزئیات خرید نمادهای حآفرین و مدار که سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته عرضه اولیه می‌شوند مشخص شد.

نماد حآفرین که هفته گذشته عرضه آن لغو شد، این هفته عرضه اولیه می‌شود.”دومین عرضه اولیه برای روز چهارشنبه هفته جاری”

«عرضه اولیه “حآفرین”

– تاریخ عرضه: سه شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
– تاریخ تخصیص سهم: چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
– حداکثر سهام قابل خریداری: ۱,۳۰۰ سهم
– دامنه قیمت در ثبت سفارش: از ۴,۳۴۸ ریال تا ۴,۴۴۸ ریال»

“دومین عرضه اولیه برای روز چهارشنبه هفته جاری”
«عرضه اولیه “مدار”

– تاریخ عرضه: چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
– حداکثر سهام قابل خریداری: ۴۰۰ سهم
– دامنه قیمت در ثبت سفارش: از ۴,۷۵۰ ریال تا ۵,۰۵۰ ریال»

  • منبع خبر : ایران جیب