نعیم قاسم: دشمن تنها زبان زور و قدرت را می‌فهمد
نعیم قاسم: دشمن تنها زبان زور و قدرت را می‌فهمد
معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با تاکید بر اینکه هرچقدر مقاومت قوی‌تر باشد جنگ بیشتر از ما دور می‌شود، خاطرنشان کرد، دشمن تنها زبان قدرت و زور را می‌فهمد.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از المنار، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان خاطرنشان کرد: بعد از این تجربه مقاومت بزرگ، در حال حاضر لبنان نیاز به این دارد که به مقاومت قوی خود ادامه دهد و جبهه مقاومت نیز قوی‌تر شود. هر زمان که مقاومت قوی‌تر بوده است، سایه جنگ از ما بیشتر دور شده است.

وی در ادامه افزود: دشمن تنها زبان قدرت و زور را می‌فهمد و این همان توازن بازدارنده است که به دلیل قدرت مقاومت و حضور آن در میدان جنگ، ۱۳ سال است که تحقق یافته است.

شیخ نعیم قاسم همچنین تصریح کرد: ما نیاز داریم که این مقاومت قوی ادامه یابد تا از لبنان در مقابل خطر اسرائیل و طرح‌های آمریکا در لبنان و منطقه حفاظت کند. تمامی ادعاها و چالش‌هایی که برخی‌ها در خصوص سلاح و قدرت مطرح می‌کنند، چالش‌های اسرائیلی- آمریکایی است، اما منفعت لبنان در این است که ارتش، ملت و مقاومتش قوی باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ما باید مجددا به گفت‌وگوی ملی بازگردیم. شعارهای طائفه‌ای ممکن است در حال حاضر منجر به درگیری نشود، چراکه همه خسته شده‌اند، اما این فتنه طائفه‌ای ممکن است منجر به تعطیلی موسسات و نیز منجر به وخیم‌تر شدن وضعیت اقتصادی شود یا به ساختار کشور ضربه بزند. ما باید به این مساله توجه داشته باشیم که نجات کشور مسئولیت همه ما است.

  • منبع خبر : ایسنا