وزارت امور اقتصادی و دارایی به جمع مشتریان داتین پیوست
وزارت امور اقتصادی و دارایی به جمع مشتریان داتین پیوست
قرارداد همکاری میان شرکت داتین -از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد- و وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور پیاده سازی سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها منعقد شد و به موجب آن، این وزارتخانه به جمع مشتریان داتین پیوست.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد بر اساس این خبر، وزارت اقتصاد و امور دارایی در بهمن ماه سال گذشته، مناقصه­ ای را با موضوع تولید سامانه نرم ­افزاری و مدیریت اموال و دارایی برگزار کرد که شرکت داتین توانست با کسب بالاترین امتیاز از میان چندین شرکت مطرح در حوزه تولید نرم­ افزار، برنده این مناقصه شود.

تولید، پشتیبانی و نگهداری سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها عنوان قراردادی است که به ­تازگی میان داتین و وزارت اقتصاد و امور دارایی امضاء و به موجب آن، مقرر شده است این شرکت در یک دوره زمانی سه ساله، سامانه مورد نیاز وزارت امور اقتصادی و دارایی را تحلیل، طراحی و پیاده سازی کند. همچنین پشتیبانی و نگهداری این سامانه از دیگر تعهدات این شرکت است.

­گفتنی است داتین به‌عنوان شرکتی پیش­رو در حوزه تولید نرم­ افزار و راهکارهای جامع بانکی و مالی تا به امروز، طراحی و پیاده­ سازی راهکارهای برنامه­ریزی منابع سازمانی (ERP) بانک‌هایی همچون پاسارگاد، گردشگری و سرمایه را در کارنامه خود دارد و با توجه به تجربه موفق خود در اجرای چنین پروژه­ هایی، تولید سفارشی سامانه مورد نیاز وزارت اقتصاد و امور دارایی را عهده­ دار شد.

مجموعه سامانه‌های برنامه ریزی منابع سازمانی داتین، یک راهکار مدیریتی مبتنی بر فناوری اطلاعات است که از مزایای آن می توان به یکپارچگی و گردش اطلاعات بین تمامی بخش­های سازمان از جمله مالی، تولید، انبار، منابع انسانی، زنجیره عرضه و مدیریت مشتریان اشاره کرد.