وضعیت بد اقتصادی آمریکا
وضعیت بد اقتصادی آمریکا
در شرایطی که بسیاری از شهروندان آمریکا با نگرانی منتظر اطلاعیه‌ای از بسته کمکی جمهوری‌خواهان بابت ویروس کرونا هستند، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که وقت رو به اتمام است.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از رهبران جمهوری‌خواه و مذاکره‌کنندگان کاخ سفید خواست تا به دفترش بیایند تا جمهوری‌خواهان ترغیب شوند سریعتر مذاکرات با دموکرات‌ها را پیش ببرند.”اعتراف پلوسی به وضعیت بد اقتصادی آمریکا”

پلوسی گفت: اگر جمهوری‌خواهان برای خانواده‌های شاغل اهمیت قائل باشند، این روند خیلی طول نخواهد کشید.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از ماه مه که قانون سه تریلیون دلاری “قهرمانان” در این نهاد کنگره به تصویب رسید، منتظر پیشنهاد طرف مقابل مانده است. پلوسی معتقد است که یک طرح کمکی نباید به شکل تکه‌تکه ایجاد شود و اینکه یک کمک بزرگتر نیاز است.

نانسی پلوسی تاکید کرد: کودکان گرسنه هستند، خانواده‌ها از پس اجاره‌بها بر نمی‌آیند، بیکاری به اوج می‌رسد و جمهوری‌خواهان می‌خواهند دوباره متوقف شوند و تدریجی عمل کنند. از آنها برای حضور در دفترم و انجام این کار دعوت می‌کنم. ما بیش از دو ماه است که آماده گفت‌وگو هستیم.”اعتراف پلوسی به وضعیت بد اقتصادی آمریکا”

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیام هایی جدید بار دیگر معترضین ضد نژادپرستی و همچنین رقیب دموکرات خود را مورد حملات لفظی قرار داد.

وی در پیامی نوشت: رسانه های اخبار جعلی تلاش می کنند تا تظاهرات کنندگان پورتلند و سیاتل را به عنوان مردمی بیگناه، خوب و نازنین که فقط برای قدم زدن به خیابان آمده اند به تصویر بکشند. اما در حقیقت این معترضین آنارشیست ها و آشوبگران مریض و خطرناکی هستند که مردان و زنان بزرگ مجری قانون آنها را به راحتی کنترل می کنند.

  • منبع خبر : ایسنا