دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ Monday, 22 July , 2024
ارتش یمن: جواب حملات اسرائیل قطعی است 21 جولای 2024

ارتش یمن: جواب حملات اسرائیل قطعی است

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در واکنش به حملات امروز دشمن صهیونیست به استان الحدیده اعلام کرد که به این تجاوز آشکار پاسخ خواهند داد.

قیمت بلیت پروازهای اربعین اعلام شد/ رفت و برگشت ۱۰ میلیون 21 جولای 2024

قیمت بلیت پروازهای اربعین اعلام شد/ رفت و برگشت ۱۰ میلیون

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ بلیت رفت و ‌برگشت از تهران به نجف و بغداد ۱۰ میلیون تومان و از مشهد به فرودگاه‌های نجف و بغداد نیز ۱۲ میلیون تومان تعیین شد.

برنج وارداتی کماکان مشمول دریافت ارز ترجیحی باقی ماند 21 جولای 2024

برنج وارداتی کماکان مشمول دریافت ارز ترجیحی باقی ماند

سخنگوی انجمن واردکنندگان برنج ایران با اشاره به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه در راستای حذف برنج وارداتی از فهرست کالاهای مشمول دریافت ارز ترجیحی اعلام کرد که این پیشنهاد از دستور کار خارج شده است.

اولین نگاه به مدعیان اسکار ۲۰۲۵ 21 جولای 2024

اولین نگاه به مدعیان اسکار ۲۰۲۵

در حال که جشنواره‌های داغ پائیزی چون ونیز، تلوراید و تورنتو در راه است، نخستین گمانه‌زنی درباره مدعیان جوایز اسکار پیش رو منتشر شد.

ظریف: قرار نیست ما به جای رئیس جمهور انتخاب کنیم 21 جولای 2024

ظریف: قرار نیست ما به جای رئیس جمهور انتخاب کنیم

رئیس شورای راهبری انتخاب اعضای کابینه دولت چهاردهم تاکید کرد: ما وزرا را انتخاب نمی‌کنیم و انتخاب با رئیس جمهور است. طبق قانون اساسی و بر مبنای عقل سالم، رئیس جمهور است که باید این افراد را انتخاب کند و ما در این مسیر انتخاب به رئیس جمهور کمک می‌کنیم.

هفتمین نفر در جهان از ایدز رهایی یافت 20 جولای 2024

هفتمین نفر در جهان از ایدز رهایی یافت

دانشمندان می‌گویند که هفتمین فرد مبتلا به ویروس HIV احتمالا پس از پیوند سلول‌های بنیادی برای درمان سرطان خون، درمان شده است.

برجام در مواجهه با ترامپ-ونس به کجا می‌رسد؟ 19 جولای 2024

برجام در مواجهه با ترامپ-ونس به کجا می‌رسد؟

تحلیل‌گران در فضای مجازی و رسانه‌ای بر این نظرند، ترکیب ترامپ ـ ونس برای ایران و برجام ابعاد و جلوه‌های خطرناک‌تری ایجاد می‌کند اما آیا آن‌گونه که گفته و پیش بینی می‌شود معرفی «جی دی ونس» به عنوان معاون ریاست جمهوری ترامپ بر سیاست‌ها و فشار حداکثری او شدت می‌بخشد؟

واریز وام قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان در مردادماه 19 جولای 2024

واریز وام قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان در مردادماه

رییس کانون عالی کارگران بازنشسته تامین‌اجتماعی کشور از واریز وام قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومانی به حساب ۴۰ هزار بازنشسته در مردادماه خبر داد.

اختلال سایبری جهانی دردسرساز شد/ عامل اختلال عذرخواهی کرد 19 جولای 2024

اختلال سایبری جهانی دردسرساز شد/ عامل اختلال عذرخواهی کرد

در پی اختلالات سایبری جهانی، فعالیت خطوط هوایی، بانک‌ها، شرکت‌های مخابراتی، داروخانه‌ها، معاملات شرکت‌های بزرگ نفتی و بازرگانی، بورس لندن و... مختل شد و این اختلال به کشورهای دیگر از جمله فرانسه، نیوزلند، استرالیا، ژاپن، هند، امارات عربی متحده و ... نیز رسید و نزدیک به ۱۴۰۰ پرواز در دنیا لغو شد. اکنون در آخرین خبرها از سوی مایکروسافت اعلام شده علت اساسی این اختلال برطرف شده اما تأثیر باقی مانده همچنان بر برخی سرویس‌ها وجود دارد. همچنین شرکت امنیت سایبری «کراود استرایک» به عنوان عامل اختلال، عذرخواهی کرد.

پزشکیان: اگر باهم باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم 19 جولای 2024

پزشکیان: اگر باهم باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

رئیس‌جمهور برگزیده تأکید کرد: اگر باهم باشیم، حتی اگر برنامه ضعیف داشته باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم اما اگر برنامه قوی‌ای داشته باشیم اما باهم نباشیم متاسفانه نمی‌توانیم به اهداف‌مان برسیم.