کد خبر:53754
پ
ترافیک سنگین

توصیه پلیس به رانندگان برای ترافیک سنگین

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت دلایل ترافیک سنگین امروز صبح تهران را تشریح کرد. سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت در تشریح ترافیک متراکم صبح امروز تهران گفت: با توجه به روز شنبه، ما در شرایط عادی ترافیک صبحگاهی و آغاز هفته را داریم. از سوی دیگر […]

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت دلایل ترافیک سنگین امروز صبح تهران را تشریح کرد.

سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت در تشریح ترافیک متراکم صبح امروز تهران گفت: با توجه به روز شنبه، ما در شرایط عادی ترافیک صبحگاهی و آغاز هفته را داریم. از سوی دیگر با ورود بار ترافیک از شهرهای اطراف به تهران شاهد ترافیک سنگین تر از حد معمول بودیم.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در برخی محورها گفت: شاهد ترافیک پرحجم در بزرگراه های همت، حکیم، آزادراه تهران- کرج، شیخ فضل الله نوری، لشکری در مسیر غرب به شرق هستیم که ترافیک سنگین تر از روزهای قبل بود.

سرهنگ رازقی ادامه داد: بزرگراه چمران، نواب در مسیر جنوب به شمال، بابایی، رسالت، بسیج و امام علی(ع) نیز متراکم تر از دیگر روزهاست.

وی تاکید کرد: البته این ترافیک با حضور عوامل پلیس راهور کاهش یافت و وضعیت عادی به خود گرفت.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت در ادامه گفت: چون احتمال بارندگی در تهران را داریم، به راننده ها توصیه می کنیم نکات ایمنی را رعایت کنند و از سالم بودن برف پاک کن خودروها مطمئن شوند. ضمن اینکه رعایت سرعت مطمئنه و فاصله باید مدنظر همه باشد.

سرهنگ رازقی در خاتمه گفت: شاهد سوانح ترافیکی خاص در ۲۴ساعت گذشته نبودیم.

منبع
مهر
کلیدواژه : پلیسترافیک سنگین
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + شش =

کلید مقابل را فعال کنید