کد خبر:38537
پ
کتابخوانی

برگزاری جلسه کتابخوانی و اهدای کتاب های صوتی رایگان

جلسه کتابخوانی و اهدای کتاب های صوتی رایگان در روز جهانی کتاب، کتابخوانی و کتابدار در باغ کتاب برگزار می‌شود هادی کلهر، مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب در اشاره به برنامه های این فروشگاه به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار که چهارشنبه ۲۴ آبان از ساعت ۱۴ تا ۲۰ برگزار می شود، اظهار کرد: […]

جلسه کتابخوانی و اهدای کتاب های صوتی رایگان در روز جهانی کتاب، کتابخوانی و کتابدار در باغ کتاب برگزار می‌شود

هادی کلهر، مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب در اشاره به برنامه های این فروشگاه به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار که چهارشنبه ۲۴ آبان از ساعت ۱۴ تا ۲۰ برگزار می شود، اظهار کرد: تلاش داشتیم در این روز و هفته کتاب لحظات شاد و مفرحی را برای بازدیدکنندگان باغ کتاب فراهم کنیم. اما زلزله کام همه را تلخ کرد و تلاش می کنیم برنامه های هفته کتاب را با حفظ احترام داغ دیده گان این اتفاق ادامه دهیم.

وی عنوان کرد: تصمیم داریم در این روز کتاب خواندن و کتاب شنیدن را متفاوت از روزهای دیگر تجربه کنیم. به همین دلیل برای کتابخوانی میزبان راضیه برومند، بهرام شاه محمدلو، کاظم هژبر آزاد، بهروز رضوی، مریم رحیمی، نازنین مهیمنی، سحرآغاسی و شرگان انورزاده هستیم.

به گفته مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب، شرکت کنندگان در این برنامه می توانند با اینترنت رایگان از اپلیکشین ” واو خوان” با لینک https://goo.gl/RzTnUF کتاب های صوتی دانلود کنند.

کلهر از حضور موسسه خیریه ریشهها در این روز در باغ کتاب خبر داد و گفت: این موسسه نیز برای جمع آوری کمک به زلزله زدگان در روز کتاب ما را همراهی می کنند و بازدیدکنندگان باغ کتاب می‌توانند کمک های خود برای آسیب دیدگان زلزله را از این طریق به آن ها برسانند.

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید