کد خبر:36060
پ
۳۰

پژو ۲۰۷ اتومات یک هفته‎ای ۲.۳ میلیون تومان ارزان شد

امروز بیشترین کاهش قیمت در خودروهای داخلی به پژو ۲۰۷ اتوماتیک با کاهش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی اختصاص داشت. =بازار امروز خرید و فروش خودرو در مقایسه با روزهای گذشته شاهد تغییرات قیمتی در انواع خودروهای داخلی نبود. در محصولات ایران خودرو کاهش ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی قیمت‌ها هم به وجود آمده […]

امروز بیشترین کاهش قیمت در خودروهای داخلی به پژو ۲۰۷ اتوماتیک با کاهش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی اختصاص داشت.

=بازار امروز خرید و فروش خودرو در مقایسه با روزهای گذشته شاهد تغییرات قیمتی در انواع خودروهای داخلی نبود. در محصولات ایران خودرو کاهش ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی قیمت‌ها هم به وجود آمده است. در محصولات سایپا هم علی‌غم افزایش قیمت کارخانه در بازار تغییرات قیمتی بیش از ۲۰۰ هزار تومان نبوده و مردم به دلیل گرانی این خودروها تمایلی به خرید آنها نداشته‌اند.

امروز بیشترین کاهش قیمت در خودروهای داخلی به پژو ۲۰۷ اتوماتیک با کاهش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی اختصاص داشت. در حالی که این خودرو در هفته گذشته ۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید اما امروز با قیمت ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. در بخش خودروهای وارداتی نیز افزایش قیمت‌ها به حدی شده که خریداران دست از خرید برداشته و منتظر ساماندهی بازار توسط مسئولین هستند. جالب اینکه متولیان بازار خودرو هم در این شرایط سکوت کرده و خبری از مدیریت قیمت‌ها نیست.

قیمت امروز تعدادی از خودروهای داخلی به شرح زیر است:

کلیدواژه : ارزانخودروقیمت
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

کلید مقابل را فعال کنید